Sosyal Medyada 6 çeşit yayın sizi hayranlarıyla etkileşime sokuyor ... Bilmelisin!

Sosyal Medyada 6 çeşit yayın sizi hayranlarıyla etkileşime sokuyor ... Bilmelisin!

Sosyal Medyada 6 çeşit yayın sizi hayranlarıyla etkileşime sokuyor ... Bilmelisin!

Başlamadan önce, bu türlerin en etkili olarak sınıflandırıldığına işaret etmek isterim, yani ilk önce saniyeden fazla, ikincisi üçüncüden daha fazla olur ...

Eğlence yayınları :

Arkadaşım, sayfanızın eğitim yerine eğlence yayınları içerdiği kötü ya da kötü olduğunu düşünmüyorum, ama en çok hoşunuza giden şey bu konunun amacı ve evet, eğlence yayınlarının dijital dünyayı süpürdüğü arkadaşım size temin ederim. Favorilerim bu sitelere çok sayıda ve çok sayıda ziyaretçidir. Şakalar ve komik resimlerden bazıları, Memes ve Comics in bazı resimlerinin bir listesi ve ayrıca Viral videolarını da unutmayın. Bu liste ayrıca bulmaca ve bulmaca yayınlarını içerir.Ayrıca bu sitelerin kullanıcıları tarafından eğlenceli ve popüler olarak kabul edilir, Nostalji yayınları ve günler de iyi etkileşim gördü ve nihayetinde hediye ve ödüller kazandı, sonuncusu herkes tarafından gerçekten sevildi.

.

İlham veren yayınlar :

İlham veren yayınlar, büyük bir sosyal paylaşım kullanıcısı grubuyla da popülerdir.Kimse, içerideki şeylere ilham veren harika sözlerden nefret eder.Bir kişinin Steve Jobs veya Aaron Swartz ın başarı öykülerinden nefret etmemesi ve sayfanızdaki etkileşimi kaçınılmaz olarak ileriye götürecektir. Bu tür yayınlar, arkadaşınızın ünlü ya da ilham verici ifadelerini (Qutoes), sayfanızdaki gerçekleri ve bilgileri ve ayrıca kişisel sayfalarınızdaki ya da sosyal sayfalarınızın birinde hayranınızla yaşadıklarını ve kendisine veya şehrine nasıl yardım ettiğinize veya böyle bir şey yaptığınızı gösterir

Kültürel ve Eğitimsel Yayınlar: :

Belki de bu tür bir broşür listemizdeki ilk sıraya eklenmelidir, ancak maalesef e-toplumumuzun entelektüel sterilizasyonu, eğitimi kültürel arayıştan çok takip etmesi gerekebilir ve yapabileceğimiz sadece genel olarak, Ayrıca takipçileriniz ve hayranlarınızın sayısını artırmak ve sizi en iyi teyit sonuçlarına götürecek daha fazla özellik sunacaktır. Kültürel ve eğitimsel yayınlar arasında, bu tür makale, kurslar ve kurslar sağlayan farklı sitelerdeki (veya kişisel sitenizin) konuları ve makaleleri bulunur. Ayrıca, bir alana ortak cevapları cevaplamak için yayınlar, ipuçları, deneyler ve yöntemler de eklenebilir Kültürel yayınlar bağlamında ve son olarak sayfanızın veya hesaplarınızın yönlendirmesine göre en son bilimsel veya teknolojik araştırmaları yayınlayın.

Görüşmeler ve görüşler :

Sayfalarınıza ve hesaplarınıza zaman zaman bazı soru veya tartışmalar eklemeniz gerektiğini unutmayın, aynı zamanda birçok insanın beğendiği ve etkileşimde bulunduğu bir yayın türüdür ve sizi hayranlarınıza daha yakın hale getirir ve yayınlarınızı ve sayfalarınızı geliştirmenize yardımcı olur. Sana, bu paragrafta yer alan yayınların net olduğunu, sayfalarınızı veya hesaplarınızı iyileştirmek için tavsiye isteyen yayınları ve insanlara hangi müzakerelerin sizin için ne fayda sağlayacağını düşündüğünü söyleyen yayınları söylemem gerektiğini düşünüyorum. Daha fazla etkileşim getirin.

Sahnelerin Arkasında :

Sosyal hesaplarınızda arkadaşınıza interaktif bir şekilde dokunan yayınlardan da bazen sizin için kişisel yayınlar, çevrimiçi bir ünlüle yaptığınız sohbetler veya "kişisel hikayenizi insanlara anlatmak" veya "serüven sırasında" serüveni anlatan "Sahnenin Ardından" olarak adlandırdığım şey budur Kendi alanınızı (özellikle YouTube da) almanız gerekebilir ve YouTube daki kişisel videolarınız veya videolarınız diğerlerinden daha fazladır. Zaman zaman yerel medya hesaplarınızda almanız gerekebilir. Size etkileşim getirebilecek diğer şeyler, satın aldıktan sonra edinmiş olduğunuz ürünlerin gelen kutusuna alınması veya açılması, ayrıca sayfanızda etkileşimli bir dokunuş sağlar. .Teklifler ve İndirimler :

Sonunda, gösteri yayıncıları hayranlarını, 200 dolardan birinin birinin 15 $ karşılığında kullanıma sunulduğunu söyleyen bir gösteri hakkında gerçekten çok seviniyorlar. Ücretsiz iyi olacak, ancak indirimler de kendi zevkinize sahip. Dolayısıyla bunu gözardı etmeyin. , Cazip tekliflerden birini bulursanız, başkalarıyla arkadaşımla paylaşmaktan çekinmeyin, ayrıca etkileşim getirmenize ve hayranlarınızın sevgisini artırmanıza, dersleri ve kursları değil sunumu, elektronik cihazları ve kıyafetleri ve başka şeyleri de sunmanıza yardımcı olur ve tercih ederim Sosyal paylaşım sitelerinde içeriğinize uygun teklif ve indirimler arayın.