Bağımlayıcı ve her gün göz atmanız gereken tasarımcılar için 5 özel site!

Bağımlayıcı ve her gün göz atmanız gereken tasarımcılar için 5 özel site!

Bağımlayıcı ve her gün göz atmanız gereken tasarımcılar için 5 özel site!

Tasarım alanında, tasarımcılar iki bölüme ayrılmıştır: tasarımcılar Grafik ve resim veya sanayi resimler ve benzerleri, ve Web tasarımcıları değiştirmek edebiliyoruz tasarımcılar şunlardır: insanlar ve Photoshop veya diğer programlar ve üzerinde sitenin tamamı yeteneğine sahip tasarımcılar BB tasarımına yeniden hazırladı. Ve böyle sık sık yüksek doğruluk veya böyle bir şey bu tasarımcılarından biri ise, tam olarak neye bazı araçları elde etmek için özel kaynaklardan bir grup gerektiğini anlarsınız ile simge veya logoları tasarlamak için tasarımcılar Alvictor (Vektör Tasarımcılar) özel kullanım Alalstrator gibi diğer bölümler vardır yoksa bu konu 5 özel siteler sahipleri tasarımı verecek ve Aldizeyn onları bazı eklemeler yardımcı ve senin tasarımlarına eklemeler, photoshop veya Alalstrator Programı boş bir beyaz olarak gelir ve bazı araçları doldurmak veya eklentiler ne istersen o yaratıcılık, böylece zorunda .. bu yüzden Araçlar, ancak bunlar P, bize onları ilk bildirin nasıl öncekilerden farklıdır:

Eşleştirilmiş "Frames" Çerçeveleri sil :

Vecteezy, Photoshop ve Illustrator tasarımcıları için araçlar sağlamak için en ünlü sitelerden biridir.Yerinde Albatran ve Victor un harika bir koleksiyonu ve bunları istediğiniz gibi kullanmanıza veya değiştirmenize olanak tanıyan çok sayıda açık kaynak dosyası bulunur. , Site her gün bir takım araçlar sunuyor, bu listedeki bir sonraki sitelerde bulamayacağımız güzel site, sitenin çoğunu eklemelerin ve dosyaların çoğunu ücretsiz bir biçimde veya Premuim adı altında sitenin bölümlerinden biri olarak sunuyor. Bunlar, çeşitli ücretli araçlar, Ve ne düşündüğümüz, belki de p Muradk özellikle tasarım belki Rozet dekorasyonlar ya da böyle bir şey, örneğin açık ya da onun bir özellik araması sahibi olarak bazen serbest şeyleri daha iyi, ödenebilir.
Sitenin Bağlantısı.

.

DuckFiles :

Bu site ilk siteye çok benzer, ancak elbette bu sitenin avantajları vardır. Neredeyse, tasarımlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak ve gelecekteki tasarımlarınız için size bazı yaratıcı fikirler sunacak geniş bir açık kaynak dosyaları ve araçları kütüphanesine sahiptir. Ödenen dosyalar için Premuim in özel bir bölümü olan bu site ayrıca, web geliştiricileri için kullanıcılara birkaç dakika içinde sitelerini tasarlamalarını ve bazı iyi araçlardan söz etmelerini sağlayan UI / UX dosyalarından oluşan bir koleksiyona sahiptir.
Sitenin Bağlantısı.

Envato Tut+ :

Bu makalenin başında hareketli bir resme ekleyebildiğim diğer tüm şeyleri düşünün. Üzerinde kullanıcı adlarıyla küçük ipuçları, aşırı yük düğmesini tıklayan bir imleç, yüzlerin üstünde yüzerek daha fazla ipucu gösteriyor. İnsanlar resmi anlamak için her şeyi görme ihtiyacı duymazlar, onlara yalnızca ihtiyacınız olanı gösterin, üstünüzde ve dosya boyutunuz sınırlı
Sitenin Bağlantısı.

UIVector :

UI, tasarım dünyasında kullanılması amaçlanan Kullanıcı Arayüzünün kısaltmasıdır, düğmeler, sosyal ağ ikonları, video kutuları gibi site arayüzlerinin tasarımıdır. UIVector başlangıçta açık kaynaklı indirilebilir arabirim tasarımlarıyla ilgili her şeyi sağlamıştır. Ancak site son zamanlarda, ücretsiz indirmek için açık kaynak kodlu birçok tasarım sunmak üzere başka bir özellik ekledi ancak kullanıcı arayüzü ile ilgili değil, başlangıçta beğenmediğim bir şey ama sonra Web te bir proje düşünmek gerekir Duckfiles veya Vecteezy durumunda site akıllı arama özelliğine sahiptir. Ben de aynı tasarımı kastediyordum.
Sitenin Bağlantısı.Learn Photo Editing :

Bu site benim için en iyi sitedir; çünkü grafik tasarımlarda mesleki yol izlemenize olanak tanıyan güçlü bir düzine harika ders, telefon veya kamera ile çıkarılan sıradan resimlerin alınmasına dayanan sitenin derslerinin çoğunluğu ve mükemmelliğe erişim boyutundaki değişikliği içerir - Yukarıdaki bulguların en büyük kanıtı budur Sitenizden türetilmiştir, ancak umutlarınızı arttırmamak için doğrudur Bu sitedeki hemen hemen tüm dersler ödeniyor ve onları özgür bırakmanın bir yolu olduğunu sanmıyorum, ama gerçekten mükemmelliği arzuluyorsanız Normal fotoğraflarınız, birkaç dolarınız yolunda durmaz Site tahrik dersler sunmaktadır, ama sen ve ücretsiz olarak bu tür dersleri asla bulamayacağım rağmen, rüya tasarımcı arasındaki Sevgili.
Sitenin Bağlantısı.