Size bir sürü Android programları programlama da işinize yarar

Size bir sürü Android programları programlama da işinize yarar

Size bir sürü Android programları programlama da işinize yarar

Teknik Dünya bugün kapsamlı bir kapsam haline gelmiştir, çok büyük bir bulmaca gibidir. Her parça bu dünyada belirli bir rol oynar. Bu konuda iki rol alanı bir araya getirmek istiyorum, Android ve programlama İşte size bir sürü Android uygumaları programlama da işinize yarar .

Syntax Highlighted Code Editor :

Bu konudaki ilk uygulama, harika yazılım uygulaması ve her her programcının telfonunda olmalıdır. Bu uygulama size bir editörü sağlar bu editör web dillerine uygundur (javascript, html, css) gibi, bi tek bu değil (C, CSS, Python) gibi dillere de uygundur. Bu uygulama sayesinde, sen dostum bu programla bir tam site kura bilirsin.
Yüklemek için buraya tıklayın.

.

Programming Hub :

Her programcı bir yazılım kılavuzu kaynaklanmaktadır ihtiyacı vardır, Bu uygulama programlama dünyasına erişmek isteyen yeni başlayanlar içindir. Ama aynı zamanda belirli kodlar başvurmak için profesyonel bir şahıs tarafından kullanılabilir. Bu gibi programlama dilleri bir dizi sağlayarak bağlıdır: C, Java, Java Script, Csharp ve başka diller. Ve profesyonel şekilde dersler sunmaktadır.
Yüklemek için buraya tıklayın.

Quoda :

Kelimenin tüm profesyonel duygusu ile BB oranıyla size sağlayan bir uygulamadır. Bilgisayar kodları onu ve editörler arasında hiçbir fark yoktur. Uygulama dahil olmak üzere birçok programlama dili desteklemektedir ( c, c++, html vb. ) Telefonunuz için Editör profesyonelce kesinlikle
Yüklemek için buraya tıklayın.

AIDE :

Daha önceki bahsettiğimiz uygulama ilginizi çekti ise; bence bu uygulama da hoşunuza gidecektir. Ancak bu uygulama sadece Java ve C++ içindir.
Yüklemek için buraya tıklayın.

DroidScript :

Java Script bugün en güçlü programlama dillerinden biri olarak kabul edilir. Bu uygulama sadece bu dilie kendini adamış. Bu yazı kodları Java Script için avantaj entegre veya bunları değiştirmek ve hatta bilgisayar aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Ve arayüz programlama dili java hayranları için iyi bir kullanım sağlar
Yüklemek için buraya tıklayın.DrawExpress Diagram :

Programlama dünyası sadece kodlama değildir. Kod analitik sahne düzleştirir önce. Programının incelenmesi ve bu program için kullanılması gerektiğini sahne bile ilk komut kod yazmadan başlamadan öncedir. Bu uygulama istediğiniz gibi istediğiniz tüm analizleri yapmak için izin verir.
Yüklemek için buraya tıklayın.