Hakcer dünyasına girmeden önce bilmeniz gereken en önemli teknikler ve beceriler

Hakcer dünyasına girmeden önce bilmeniz gereken en önemli teknikler ve beceriler

Hakcer dünyasına girmeden önce bilmeniz gereken en önemli teknikler ve beceriler

Sizin için bir sır değil, sevgili okuyucu, Facebook sayfamızda büyük soruyu soran bir dizi soru var: "Korsanlığa ve korumaya başlamayı istiyoruz, ne öneriyorsunuz?" ve Çoğu durumda cevabımız birdir, ve şunu anladım ki bu soru günümüzde yüzlerce kez atılacak ve koyacak, yarın ve gelecekte, normal bir kişi olarak en geniş kapının kesmek için girdiği en önemli teknikleri ve becerileri ele almak için tam bir konuyu adadığım zaman, benimle sonuna kadar devam et, bu konuda size gelecekteki bir profesyonel korsan olmak için en önemli beceri ve tekniklerden bazılarını vermek üzereyim.

Hacker olmak için, bir hacker gibi düşünmelisin :

Örneğin bir siteyle karşılaşırsanız manevi bir bilgisayar korsanı olabilmeniz için bir vandalist bilgisayar korsanı gibi düşünmeniz gerekir; örneğin, sahibinin kendisini yok etmek ya da soymak isteyip istemediğinizi anlamaya çalışın; bilgisayar korsanı çok sık düşündüğünden şüphesiz bu şekilde düşünmelisin, ancak arkadaşıma unutmayın, başarı noktasına geldiğinizde yıkıcı yöntemlere güvenmeyin, ancak sitenin veya platformun sahiplerine e- Ve daha iyi.

Bilgisayarla nasıl başa çıkıyorsunuz? Nasıl kullanmanız gerekir ?

İlke olarak aptalca bir soru gelebilir değil mi? Ancak gerçekten çok gerekli bir yetenek.Birçok kişi, Unix için Kali gibi bir sistemi nasıl kuracağını ve YouTube da bir video izleyeceğini biliyor ve hey, ben profesyonel bir bilgisayar korsanıyım! Aslında bu kolay değil, bazen bu "profesyonel hacker" Ram ve Roman arasındaki farkı bile bilmiyor olabilir, ve onun bilgisayarıyla nasıl başa çıkacağını bilmiyor, bu yüzden bilgisayardaki bir sorunun veya hatanın ortaya çıkması panikleyebilir ve bu sorunun yönünü nasıl davranacağını bilmiyor; "Profesyonel bir bilgisayar korsanı" iseniz ve bilgisayar hatalarını nasıl okuyacağınızı ve bilgisayarınızı ve sisteminizi daha iyi iyileştirmek ve nasıl güncelleyeceğinizi bilmiyorsanız yararınız nedir? bu, yalnızca bilgisayarın değil, bilgisayar korsanlığı alanında kullanacağınız herhangi bir cihaz için geçerlidir.

Ağlarla uğraşmak :

Çoğunlukla ilk bilgisayar korsanımsın, büyük bir protokol, sunucu, sunucu, diğer bilgisayarlar vb. Ile ilgileneceksin.

Şifreleme, kod çözme ve numaralandırma becerileri :

Şifreleme türleri, yöntemleri ve seviyeleri, anlamak, aşmak ve şifresini çözmek için her seferinde, bazı kod kendiliğinden kodlanmaz. O zaman numara sistemini anlamalısınız, bunun nasıl başa çıkacağını, nasıl çalıştığını ve nasıl kullanıldığını bilmek zorundasınız, elbette bu kıdemli bilgisayar korsanı olmak istiyorsanız.Programlamayı öğrenin :

Hiçbir Hacker veya hacker, programlama alanında kendisine aşina değil, Valbermjh ardından aşağıdaki yukarıdaki kodlar dayalı bir sistem ile ilgileniyor, her şeydir, programlama her şey değildir nasıl? Elbette Programlama, penetrasyon sitelerinde konusunda uzman olmak bir uzmana konum türüne bağlı olarak değişir belirli programlama dilleri gerektirir, programların, güvenlik açıklarının ve sistemlerin kırılmasında uzman olmak, diğer dilleri gerektirir, ancak çoğunlukla en önemli programlama dillerini gerektirir, Python, c++, c, javascript, ve Ruby gibi diller. .
Yüklemek için buraya tıklayın.