5 professyonal youtube kanalları sana Hacker i öğrenme yardımcı olacaktır (Ethical Hacking)

5 professyonal youtube kanalları sana Hacker i öğrenme yardımcı olacaktır (Ethical Hacking)

5 professyonal youtube kanalları sana Hacker i öğrenme yardımcı olacaktır (Ethical Hacking)

Bu günlemrimizde öğrenmek çok kolaydır demi, her şey elimizde, kitaplar, kurslar, youtube, google ve daha neler neler elimizde. İşte size 5 youtube kanallı professiyonal şekilde (Ethical Hacking) yani beyaz şabaklı hacker i öğretip olmanıza yardımcı olacaktır..

JustProgramming :

İlk kanal. Eminim herkes biliyordur ki programlamayı bilmeyen asla hacker olamaz,programlamayı bilmezsen asla hack ve korsanlığın mantığını anlayamazsın. Bildiğimiz gibi de hack bip programlama da oluşan açıktır yani bir hata kodlamadır. Bu kanalda size bir çok konullarda ders verecektir, Programlama ve tasarim de dahil. 170 dersten fazlası vardır. Bu dünyaya girmenin ilk adımları öğretip kapının anahtarını vercektir dostum..

Hak 5 :

Bu kanalı bir kaç yıl önce takıp etmiştim. Deisleri hep gördüm. Bilgi güvenliğin, hackerin esaslarını ve yeni teknik ve araçları size düzgün bir şekilde verecektir. Bu kanalda süper hocalar vardır, Linux, ağlar v benzeri uzman bir şekilde derislerini sunmakatadır.

iSecur1ty :

Arap olan kanlların en iyisi diye bilirim. Derisler arapçadır; Çok sayıda deisler ve konular vardır. En iyi şekilde konuları anlatılmaktadır.

PTWKL :

Kali linux sistemi için özel derisler verilmektedir. Ağlar, siteler,sistemler ve neler neler kırmak ve hacklamak için her şeyini size uzman bir şekilde verecektir. Hala da yeni konullar ve derisler indirmektedir.

DedSec :

Her konudan her anlamanız gereken konulları verilmektedir. Bu kanalın tek sorunu bi yldır hiç yeni derisler yüklenmedi Ama kanaldaki videolar professiyonal derislerdir. İnan bana dostum bu derislere devam edersen, hacker olman için en zor adımları yapmış olursun.