Akıllı telefonunuz için bilimsel uygulamalar bilim şüphecilik anlamaya yardımcı olacaktır

Akıllı telefonunuz için bilimsel uygulamalar bilim şüphecilik anlamaya yardımcı olacaktır

Akıllı telefonunuz için bilimsel uygulamalar bilim şüphecilik anlamaya yardımcı olacaktır

Bilim ve Android akıllı telefon, biraz garip geliyor öyle değil mi? Belki de boş boş uygulamalara alışana gariptir. Bu konu kesinlikle işinize yarayacaktır dostum, en azından elimizdeki cihazın ilerimizi kurmak için biraz olsada yarasın demi. Mesele : Zamanımızı yönetimi, iş yönetimi, bilgi ulaşımı ... O yüzden size bir kaç bilimsel uygulamaları sunacağım.

Amazing Science Facts :

En iyi bilimsel uygulamalardan biridir dostum. Bu uygulama her gün bilimsel bilgiler, greçekler, yeni keşf olan bilgiler vb. Zihnini geliştirecek, her şeyden bi bilgi almasını istersen bu uygulama bire birdir; matamatik, fizik, ve çok şeyler. Bilgileri de her gün geliştirmede. Her gün bazı komik bilgiler verir, Sıkılma diye.

.

CK-12: Practice Math & Science :

Bu uygulama matamatiğini geliştirmek isteyenlere özelle tasarlanmıştır. İçeren bilgileri mat ve bilim professöreler, hocalar yazmıştır. 5000 konudan fazla vardır, istediğin zaman istediğin yerde okuya bileceksin. İnternetin (paketin) bitmiş ise veya yoktursa yine okuya bileceksin üstelik yüzlerce soru sizi bekliyordur.

Math Tricks :

Bu uygulama bazı matamatik ile ilgili basit hileler öğretecektir. Bu hileler hesap ve sorun çözmeniz için sihirli ve eğlenceli yollar öğretecektir. 80 hileden fazla vardır, ve meydan okuma özelliği vardır, mesele size meydan okuyup, hile yapmanız gerekir, sonradan hileyi size öğretecektir. Uygulamayı daha eğlenci olmasını istesen, arkadaşın ile uzaktan oynaya bilirsin. Böylece hem eğlenip hem de faydalanmış olursun.

Khan Academy :

En büyük bilimsel, teknik topluluğudur. 10 bin video, konular ve uzman derisler içermektedir. Konular fizik, matamatik, tarih, iktisat ve doğal bilimlerdir. Üstelik 40 bin cevabı ile sorusu vardır.

NASA :

Hepimiz Nasa yı biliyoruz. Nasa nın resmi uygulaması vardır. Astronomik bilimin hayranları için özelle tasarlanmıştır. Bu uygulama her gün size bir sürü uazay ve dünya ile ilgili yeni bilgileri vermektedir. Nefes kesen görüntüler cabası.Pocket Physics :

Açık konuşmak gerekir ise; bu uygulama herkes için değildir. Fizik ile ilgili her gün olan üstü bilgiler verir, zor olan ve Kuşkulu olan. Yanında konular, denklemler ve araştırmacıların son ulaşan bilgileri verir. Eğer fiziğe hayransan bu uygulamayı şiddetle tavsiye ederim.